Trainingen

Duiveltjes U6
Trainer: Jeffry Deleersnijder
Training: maandag 18.00u tot 19.00u op U6 veld (tijdens de even weken)
              woensdag 17.30u tot 18.30 op U6 veld

Duiveltjes U7
Trainer: ---
Training: maandag 18.00u tot 19.00u op U6 veld (tijdens de oneven weken)
              woensdag 17.45 tot 18.45 op duiveltjes terreinen

Duiveltjes U8A
Trainer: Lennert Pattijne
Training: maandag 18.00u tot 19.00u op duiveltjes terreinen (tijdens de even weken)
              woensdag 17.30u tot 18.30u op terrein B

Duiveltjes U8B
Trainer: Kenneth De Waele
Training: maandag 18.00u tot 19.00u op duiveltjes terreinen (tijdens de even weken)
              woensdag 17.30u tot 18.30u op terrein B

Duiveltjes U9A
Trainer: Wouter Van Den Berghe
Training: maandag 17.30u tot 18.30u op duiveltjes terreinen (tijdens de oneven weken)
              woensdag 17.00u tot 18.00u op terrein B

Duiveltjes U9B
Trainer: Peter De Craene
Training: maandag 17.30u tot 18.30u op duiveltjes terreinen (tijdens de oneven weken)
              woensdag 17.00u tot 18.00u op terrein B

Preminiemen U10
Trainer: Dave Vancaester
Training: maandag 18.15u tot 19.30u op terrein C
              woensdag 18.15u tot 19.30u op terrein B

Preminiemen U11
Trainer: Sieben Naessens
Training: maandag 18.00u tot 19.15u op terrein C
              donderdag 17.45u tot 19.00u op terrein B

Miniemen U12A
Trainer: Bart Dereyne
Training: maandag 17.30u tot 18.45u op terrein B
              woensdag 17.30u tot 18.45u op terrein C

Miniemen U12B
Trainer: Steve Hautekier
Training: maandag 18.45u tot 20.00u op terrein B
              woensdag 18.45u tot 20.00u op terrein C

Miniemen U13
Trainer: Lorenzo Vandeputte
Training: maandag 18.00u tot 19.15u op terrein B
              woensdag 18.30u tot 19.45u op terrein C

Knapen U15
Trainer: Xerxes Beyens
Training: maandag 19.15u tot 20.45u op terrein B
              woensdag 19.15u tot 20.45u op terrein C

Scholieren U17
Trainer: Nadim De Fraeye / Kris Rooms
Training: maandag 19.30u tot 21.00u op terrein C
              woensdag 19.30 tot 21.00u op terrein B