VIERDE SPEELDAG : GELIJKSPEL EN WINST VOOR KVC

VIERDE SPEELDAG : GELIJKSPEL EN WINST VOOR KVC

EREMBODEGEM – KVC- A   1-1

Een vlug doelpunt van de thuisploeg liet KVC-A opkijken naar 1-0 achterstand. Gelukkig was daar Yordi Vanhoutte om in de eerste helft nog onze ploeg langszij te brengen. De 1-1  ruststand werd ook de eindstand. Komende zondag speelt KVC-A om 15.00 uur thuis tegen Gijzel Oosterzele. Wellicht is men gemotiveerd om na de vorige (thuis) nederlaag tegen Denderhoutem met kans op slagen op zoek te gaan naar de tweede thuiszege.

KVC-B  - EINE  B  3-0

Goede prestatie van onze ploeg, die aan de rust leidde met 2-0 na doelpunten van Lars Dhont en Weehaege. Op dat moment was de rode loper naar de zege uitgerold. Een kwartier voor het einde werd het 3-0 via Revyn. Zaterdagavond met aftrap om 19.30 uur speelt KVC- B op verplaatsing tegen Boekel B en hoopt opnieuw op een driepunter (NKMR).


Print